دریافت درگاه پرداخت و کیف پول الکترونیک برای وبلاگ و سایت در کمتر از یک روز! هر آنچه که شما از یک سرویس پرداخت آنلاین برای سایت یا وبلاگ خودتان نیاز دارید! امکاناتی نظیر درگاه اختصاصی رسمی با مجوز بانک مرکزی ، کیف پول الکترونیک ، فروشگاه شارژ و سرویس آسان پرداخت و ...! همچنین ربات تلگرامی جذاب برای انتشار محصولات خود در گروه های تلگرامی و کسب درآمد بدون داشتن سایت و وبلاگ اختصاصی! در ادامه همین مطلب یک توضیح مختصر از هر امکانات معرفی شده براتون می نویسم.

درگاه پرداخت : درگاه پرداخت به شما اجازه می دهد تا وب سایت خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از پلاگین های آماده سیستم های مدیریت محتوا متفاوت ، به سیستم پرداخت شتابی کشور متصل کنید.

کیف پول الکترونیک : با استفاده از سرویس کیف پول قادر خواهید بود تا وجه کالا یا خدمات خود را به وسیله اعتبار کیف پول دریافت نمایید.

فروشگاه شارژ : با استفاده از این سرویس می توانید بدون نیاز به سرمایه ، فروشگاه مجازی با قابلیت فروش انواع شارژ تاپ آپ،پین کد، پرداخت قبض و ... داشته باشید و پورسانت دریافت نمایید.

آسان پرداخت : این سرویس ساده ترین راه برای دریافت وجه کالا و محصولات شما بدون داشتن وب سایت است.فقط کافیست عضو شوید و بی نهایت فرم پرداخت برای محصولات خود ایجاد نمایید.

چگونه کیف پول داشته باشم و درگاه پرداخت برای وب سایتم بگیرم ؟

روال ثبت نام خیلی ساده است ، فقط کافیه یه شماره موبایل داشته باشید و با یک کد ساده ثبت نام کنید. فراموش نکنید که کلمه عبورتان را به صورت ترکیبی با عدد و حروف استفاده کنید. بعد از ثبت نام اگر قصد استفاده از درگاه پرداخت رو داشته باشید می بایست هویت تان را اعتبار سنجی کنیم که این کار با روش های مختلفی در زمان کوتاهی انجام می شود. شما می توانید یه عکس از یه مدرک (گواهینامه ، کارت معافیت ، کارت ملی و ...)که روش اطلاعات هویتی شما ( شماره ملی و نام و...) باشه رو برای سایت ارسال کنید پس از اعتبارسنجی و تایید می توانید از امکانات پرداخت آنلاین برای سایت و وبلاگ خود استفاده کنید.

درگاه پرداخت خود را در کمتر از یک روز دریافت نمایید.ارائه درگاه پرداخت اختصاصی با مجوز رسمی PSP  از بانک مرکزی.

ثبت نام و دریافت درگاه