در خدمتون هستم با ابزارک رتبه دهی به مطالب وبلاگ  ، شما می توانید با استفاده از این ابزارک به مطالب و حتی نظرات وبلاگ تون رتبه دهی و لایک اضافه کنید همچنین امکان اشتراک گذاری مطالب نیز وجود دارد. برای کاربران بلاگ که بازدیدکنندگان شان باید عضو بیان باشند تا بتونند رای خود را ثبت کنند بسیار کاربردی هست که رتبه و لایک دیگر کاربران وبلاگ شان رو هم ببیند.شما می توانید با خیالت راحت و به آسانی هر چه تموم تر فقط با گذاشتن چند خط کد در صفحه مورد نظرتون اضافه کنید و آمار لایک و رتبه کاربران را فوری در داشبورد سایت ابزارک مشاهده کنید.

گام اول : به این سایت وارد بشید. کلیک کن

وارد سایت که شدید روی دکمه GET CODE  کلیک کنید. صفحه اسکرول شد اومد رو اون بخش دریافت کد ، تو این مرحله می توانید تنظیمات و استایل ( رنگ ، دکمه ، فونت و ...).
 * دقت کنید قسمت Website Plan را روی FREE Plan بذارید. تا بتونید برای همیشه رایگان استفاده کنید. ( پیش فرض روی 7 روز آزمایشی هست ).

گام آخر  : وقتی تنظیمات و استایل مورد نظرتون رو انتخاب کردید ، کدی که بهتون میده رو کپی کنید ، وارد بخش مدیریت پنل وبلاگ تون -> ویرایش قالب فعلی -> ساختار قالب -> کدهای کپی شده رو در آخر کدهای فعلی بگذارید.
 اگر می خواهید برای هر مطلب تون جدا بذارید. این خط از کد رو در بین همین کدها که دریافت کردید پیدا کنید و در بخش مشاهده مطلب جداگانه بگذارید. کد زیر رو با دقت ببینید ، نحوه ی استفاده دکمه رتبه دهی و لایک در یه مطلب که کاربر در حال مشاهده آن هست.

<post_detail>
<h2>
(*post_title*)
<span class="likebtn-wrapper"></span>
</h2>
...
</post_detail>

می تونید این کد رو هر جا که خواستین دکمه نمایش داده بشه جای گذاری کنید مثلا در کد بالا من کنار عنوان مطلب گذاشتم.

کد مروبط به نمایش دکمه رتبه دهی و لایک در وبلاگ و سایت.

<span class="likebtn-wrapper"></span>

همچنین اگر می خواهید امتیازات مطالب و صفحاتی که از این ابزارک استفاده کرده اید در نتایج گوگل نمایش داده بشه باید در قسمت تنظیمات دریافت کد بخش item description  اطلاعات رو وارد کنید. کاربران بلاگ فقط کافیه کدهای زیر را به تگ نمایش دهنده دکمه اضافه کنید تا اطلاعات مروبط برای هر مطلب به صورت جداگانه اضافه بشه.

این تکه رو به تگ نمایش دهنده دکمه اضافه کنید.
data-rich_snippet="true" data-item_url="(*post_link*)"

data-item_title="(*post_title*)"

data-item_description="(*post_summary*)"

data-item_image="(*post_image*)" data-item_date="(*post_date*)"

<span
class="likebtn-wrapper" data-rich_snippet="true" data-item_url="(*post_link*)" data-item_title="(*post_title*)" data-item_description="(*post_summary*)" data-item_image="(*post_image*)" data-item_date="(*post_date*)"></span>

.

کدهای جاوا اسکریپت مربوط به ابزارک رو در آخر ساختار قالب فعلی وبلاگ تون بذارید.

* دقت کنید اگر می خواهید قسمت های مانند اشتراک گذاری و ... رو حذف کنید قبلش حتما عضو سایت مورد نظر شوید. *

نحوه ی عضویت : به این آدرس برید.سپس از منوی بالا login رو کلیک کنید تا صفحه مورد نظر بیاد  ، زیر فرم همین صفحه نوشته register روش کلیک کنید الان اطلاعات خود را وارد کنید. ( ایمیل و پسوردی که میخواهید برای دسترسی به این سایت استفاده کنید) رو دکمه register  بزنید تا عضویت انجام بشه. بعد صفحه مربوط به ثبت آدرس سایت یا وبلاگ تون میاد ، دقت کنید که اول کد مورد نیاز رو دریافت کرده اید و ابزارک رتبه دهی در سایت تون فعال هست تا سایت تون تایید بشه. وقتی سایت تون را با موفقیت اضافه کردید قسمت نظرات همین مطلب آدرس وبلاگ یا سایت تون رو بذارید تا قسمت های اضافی و تبلیغاتی ابزارک رو حذف یا ویرایش کنیم. موفق باشید.